Герб Украины  
На головну сторінку Національної комісії регулювання електроенергетики України  
Укр  |   Eng  |   Рус
розширений пошук
 
5 квітня 2012 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики 06.04.2012 12:25
версія для друку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики повідомляє, що 5 квітня 2012 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

І. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «Газресурс-Трейд», річний обсяг – 60 млн м3;

ТОВ «Газукраїна-Коммерс», річний обсяг – 80 млн м3;

ТОВ «Газукраїна-Трейдінг», річний обсяг – 80 млн м3;

ТОВ «Укрістгаз», річний обсяг – 26 млн м3.

 

ІІ. Видати ліцензії на право провадження діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «Газовик», річний обсяг: розподіл – 15,7 млн м3; постачання – 9,4 млн м3.

 

ІІІ. Видати ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПрАТ «Кримський Титан», річний обсяг – 210 млн кВтгод.

 

ІV. Видати ліцензію на право провадження діяльності з виробництва  теплової  енергії  на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «Дикий Сад ЛТД», встановлена потужність – 1,075 Гкал/год.

 

V. Визнати недійсною ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ЗАТ «Теодосія».

 

VІ. Скоригувати річний обсяг постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ДПЗД «Укрінтеренерго» до 1,5 млрд кВтгод.

 

VІІ. Визнати заходи з відчуження часток або активів майна ПАТ «ЕК «Дніпрообленерго» такими, що відповідають Умовам та Правилам здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

VІІІ. Анулювати ліцензію з постачання електричної енергії  за нерегульованим тарифом ТОВ «НВО «Геопром».

 

ІХ. Усунути порушення Умов та Правил  здійснення підприємницької діяльності з постачання  електричної енергії за нерегульованим тарифом ППФ «Укрпромсервіс».

 

Х. Усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами ПАТ «Вінницяобленерго».

 

ХІ. Накласти штраф та усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами ПАТ «Черкасиобленерго».

 

ХІІ. Накласти штраф та усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом ТОВ «Газпром Збут Україна».

 

ХІІІ. Усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом:

ТОВ «Аеро Дім»;

ТОВ «ТД «Слов’янська група»;

ПАТ «Кримгаз».

 

ХІV. Накласти штраф та усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

ПАТ «Кримгаз»;

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Тернопільміськгаз».

 

ХV. Скоригувати встановлену потужність генеруючого обладнання  ЗЕАНовосвіт” до 10,30762 МВт.

 

ХVІ. Встановити величину «зеленого» тарифу ЗЕА «Новосвіт» Цекинівська СЕС.

 

ХVІІ. Схвалити проект постанови «Про затвердження Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності».

 

ХVІІІ. Переоформити ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ВАТ „Миколаївська Теплоелектроцентраль”.

 

ХІХ. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом:

ПП «Віктран»;

ПрАТ «Спілка збагачувачів Донбасу».

 

ХХ. Схвалити інвестиційні програми на 2012 рік:

ПАТ «Волиньгаз»;

ПАТ «Гадячгаз»;

ПАТ «Дніпропетровськгаз»;

ПАТ «Донецькміськгаз»;

ПАТ «Закарпатгаз»;

ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

ПАТ «Київгаз»;

ПАТ «Кіровоградгаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Харківгаз»;

ПАТ «Хмельницькгаз»;

ПАТ «Чернівцігаз».

ДП «Києво-Святошинське УУЕГГ»;

ПАТ «Уманьгаз»;

ПАТ «Одесагаз».

 

 

Примітка. На прохання новоствореної Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) тимчасово, як виключення, до створення веб-сайту НКРЕ інформація про діяльність НКРЕ, що підлягає оприлюдненню, буде розміщуватися на веб-сайті Національної комісії регулювання електроенергетики України в мережі Інтернет www2.nerc.gov.ua.

 

Електронний архів
Підписка на новини
Список файлів
Як сприяти розвитку ринкових відносин в енергетиці України?
зменшити податки
створити єдиний енергетичний ходдинг
запровадити конкуренцію серед виробників
запровадити конкуренцію серед постачальників
інше
Відповісти
результати опитування
22 липня 2017