Герб Украины  
На головну сторінку Національної комісії регулювання електроенергетики України  
Укр  |   Eng  |   Рус
розширений пошук
 
Оприлюднюється проект регуляторного акта - визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕ 09.04.2012 16:47
версія для друку

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ „Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕ”

 

З метою виконання положень Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», Указу Президента України від 23.11.2011 № 1057 «Про ліквідацію Національної комісії регулювання електроенергетики України», Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розроблено проект постанови НКРЕ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕ».

 

Основною метою прийняття акта є приведення нормативно-правової бази у нафтогазовому комплексі у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Stankevich@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www2.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r11.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 08.05.2012 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює

державне регулювання

у сфері енергетики

09.04.2012

 

 

Примітка. На прохання новоствореної Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) тимчасово, як виключення, до створення веб-сайту НКРЕ інформація про діяльність НКРЕ, що підлягає оприлюдненню, буде розміщуватися на веб-сайті Національної комісії регулювання електроенергетики України в мережі Інтернет www2.nerc.gov.ua.

 

Електронний архів
Підписка на новини
Список файлів
Як сприяти розвитку ринкових відносин в енергетиці України?
зменшити податки
створити єдиний енергетичний ходдинг
запровадити конкуренцію серед виробників
запровадити конкуренцію серед постачальників
інше
Відповісти
результати опитування
22 липня 2017