Герб Украины  
На головну сторінку Національної комісії регулювання електроенергетики України  
Укр  |   Eng  |   Рус
розширений пошук
 
На засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 12 квітня виносяться додатково питання 10.04.2012 15:07
версія для друку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), повідомляє, що на засідання Комісії, яке відбудеться 12 квітня 2012 року о 10-00 у формі відкритого слухання, додатково виносяться питання:

 

Питання порядку денного:

 

І. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ТРАНС-ТЕХСТРОЙ»;

ПП «ТД «ГАРАНТ»;

ТОВ «ХАРТ.».

 

ІІ. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом:

ТОВ «СХІДТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ПОНА УКРАЇНА»;

ПП «ФІРМА «МЕГА-ЦЕНТР»;

ТОВ «ЄВРОГАЗ УКРАЇНА».

 

ІІІ. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «Рівнегаз» та ПАТ «Коростишівгаз».

 

IV. Щодо порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електроенергії за регульованим тарифом й Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами:

ТОВ «ЛЕО»;

ПАТ «Донецькобленерго»;

ПАТ «ЕК «Дніпрообленерго».

 

 

Примітка. На прохання новоствореної Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) тимчасово, як виключення, до створення веб-сайту НКРЕ інформація про діяльність НКРЕ, що підлягає оприлюдненню, буде розміщуватися на веб-сайті Національної комісії регулювання електроенергетики України в мережі Інтернет www2.nerc.gov.ua.

 

Електронний архів
Підписка на новини
Список файлів
Як сприяти розвитку ринкових відносин в енергетиці України?
зменшити податки
створити єдиний енергетичний ходдинг
запровадити конкуренцію серед виробників
запровадити конкуренцію серед постачальників
інше
Відповісти
результати опитування
22 липня 2017