Герб Украины  
На головну сторінку Національної комісії регулювання електроенергетики України  
Укр  |   Eng  |   Рус
розширений пошук
 
Оприлюднюється проект регуляторного акта - визнання такими, що втратили чинність, постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України від 22.01.2009 № 35 та від 10.02.2011 № 222 11.04.2012 17:50
версія для друку

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України”

 

У зв’язку із прийняттям проекту постанови НКРЕ "Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток" постанови НКРЕ від 22.01.2009 № 35 "Про затвердження Порядку формування, розрахунку та затвердження цін на природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ) для суб'єктів господарювання, що здійснюють його видобуток" та від 10.02.2011 № 222 "Про внесення змін до Порядку формування, розрахунку та затвердження цін на природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ) для суб'єктів господарювання, що здійснюють його видобуток" потребують визнання такими, що втратили чинність, у зв’язку з чим НКРЕ розроблено проект постанови НКРЕ "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України".

 

Відповідно до статті 1 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" вищезазначений проект постанови НКРЕ є регуляторним актом.

 

Таким чином, відповідно до вимог статей 9, 13, 21 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" управління цінової та тарифної політики нафтогазового комплексу просить розмістити на офіційній сторінці НКРЕ в мережі Інтернет www2.nerc.gov.ua проект регуляторного акту, аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту такого змісту: "Проект постанови НКРЕ "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України".

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Ershova @ nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www2.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r13.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 11.05.2012 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює

державне регулювання

у сфері енергетики

11.04.2012

 

 

Примітка. На прохання новоствореної Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) тимчасово, як виключення, до створення веб-сайту НКРЕ інформація про діяльність НКРЕ, що підлягає оприлюдненню, буде розміщуватися на веб-сайті Національної комісії регулювання електроенергетики України в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

 

Електронний архів
Підписка на новини
Список файлів
Як сприяти розвитку ринкових відносин в енергетиці України?
зменшити податки
створити єдиний енергетичний ходдинг
запровадити конкуренцію серед виробників
запровадити конкуренцію серед постачальників
інше
Відповісти
результати опитування
22 липня 2017