Герб Украины  
На головну сторінку Національної комісії регулювання електроенергетики України  
Укр  |   Eng  |   Рус
розширений пошук
 
Інформаційний бюлетень НКРЕ
версія для друку

Інформаційний бюлетень НКРЕ

„Інформаційний бюлетень НКРЕ" є періодичним (щомісячним) друкованим виданням Національної комісії регулювання електроенергетики України (свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 4180).

 

Бюлетень видається з 1999 року на підставі пункту 106 "Регламенту Національної комісії регулювання електроенергетики України", за принципом самоокупності; його обсяг сягає 200-400 сторінок.

 

Кожен номер бюлетеня містить повну добірку постанов, розпоряджень і окремих наказів та листів, прийнятих НКРЕ протягом відповідного місяця, а також нормативно-правові акти органів законодавчої та виконавчої влади, що регулюють діяльність в електроенергетиці, газовому комплексі та на ринку комунальних послуг України, матеріали Держенергонагляду та ін.

 

Для вчасного та повного забезпечення інформацією про прийняті Комісією та іншими органами влади рішення рекомендуємо своєчасно передплатити „Інформаційний бюлетень НКРЕ”.

 

З питання передплати "Інформаційного бюлетеня НКРЕ" необхідно звертатися у відділення УКРПОШТИ (передплатний індекс 01577 згідно з Каталогом видань України на відповідний рік).

 

Крім того, є можливість передплатити „Інформаційний бюлетень НКРЕ” у ВИДАВЦЯ – Дочірнього підприємства "Науково-технічний учбово-консультаційний центр" асоціації "Аселенерго" за адресою: 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 19/21, офіс 910; тел. (44) 417-81-41; тел./факс (44) 417-17-90; e-mail: ntukc@bigmir.net.

 

Редакція

 

Електронний архів
Підписка на новини
Список файлів
Як сприяти розвитку ринкових відносин в енергетиці України?
зменшити податки
створити єдиний енергетичний ходдинг
запровадити конкуренцію серед виробників
запровадити конкуренцію серед постачальників
інше
Відповісти
результати опитування
22 липня 2017