Національна комісія регулювання електроенергетики України
[повернутись
Оприлюднюється проект регуляторного акта - Алгоритм розподілу коштів із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу 09.04.2012 16:45

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ „Про затвердження Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу”

 

З метою приведення нормативно-правової бази у нафтогазовому комплексі у відповідність до вимог Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» та відповідно до повноважень, наданих Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», і постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 № 247 «Про вдосконалення порядку розрахунків за спожитий природний газ» Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розроблено проект постанови НКРЕ «Про затвердження Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу».

 

Основною метою прийняття акта є виконання вимог законодавства, зокрема положень Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу».

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Stankevich@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www2.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r10.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 08.05.2012 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює

державне регулювання

у сфері енергетики

09.04.2012

 

 

Примітка. На прохання новоствореної Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) тимчасово, як виключення, до створення веб-сайту НКРЕ інформація про діяльність НКРЕ, що підлягає оприлюдненню, буде розміщуватися на веб-сайті Національної комісії регулювання електроенергетики України в мережі Інтернет www2.nerc.gov.ua.

 

 

[повернутись