Національна комісія регулювання електроенергетики України
[повернутись
Оприлюднюється проект регуляторного акта - Порядок формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб'єктів господарювання, що здійснюють його видобуток 11.04.2012 17:35

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ „Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток

 

З метою виконання вимог статті 10 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» та Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059/2011 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», управління цінової та тарифної політики нафтогазового комплексу розробило проект постанови НКРЕ "Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток".

 

Прийняття проекту постанови НКРЕ "Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ  для суб'єктів господарювання, що здійснюють його видобуток" сприятиме покращенню державного регулювання діяльності з видобутку природного газу шляхом створення ефективної нормативно-правової бази регулювання процесу формування цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток.

 

Разом з цим, практичне застосування нормативного документу дозволить обгрунтовано і одноманітно регулювати процеси ціноутворення в газодобувній галузі, створити можливість для прогнозування змін цін на природний газ для суб'єктів господарювання, що здійснюють його видобуток, здійснювати контроль за процесами ціноутворення за рахунок забезпечення відкритості та доступності матеріалів.

 

Відповідно до статті 1 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" вищезазначений проект постанови НКРЕ є регуляторним актом.

 

Таким чином, відповідно до вимог статей 9, 13, 21 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" управління цінової та тарифної політики нафтогазового комплексу просить розмістити на офіційній сторінці НКРЕ в мережі Інтернет www2.nerc.gov.ua проект регуляторного акту, аналіз регуляторного впливу та повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту такого змісту: "Проект постанови НКРЕ "Про затвердження Порядку формування, розрахунку та встановлення цін на природний газ для суб’єктів господарювання, що здійснюють його видобуток ".

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Ershova @ nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www2.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r12.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 11.05.2012 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює

державне регулювання

у сфері енергетики

11.04.2012

 

 

Примітка. На прохання новоствореної Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) тимчасово, як виключення, до створення веб-сайту НКРЕ інформація про діяльність НКРЕ, що підлягає оприлюдненню, буде розміщуватися на веб-сайті Національної комісії регулювання електроенергетики України в мережі Інтернет www.nerc.gov.ua.

 

 

[повернутись